Bing krijgt nieuwe zoekfuncties en ander logo

NEWS_READING_TIME_LESSTHAN 1 NEWS_READING_TIME_MINUTE.

Overzicht
Microsoft heeft zijn zoekmachine Bing vernieuwd met een ander logo en nieuwe zoekfuncties.

De zoekmachine toont nu meer informatie voordat een zoekopdracht wordt verstuurd,meldt Microsoft.

Al tijdens het intypen van bijvoorbeeld een naam verschijnt informatie over die persoon. 

Bij een zoekopdracht naar 'Katy Perry' verschijnt bijvoorbeeld een korte biografie. Wie zoekt naar een luchtvaartmaatschappij, krijgt meteen een link naar de site van het bedrijf en andere handige links, bijvoorbeeld om vluchten te zoeken. 

Weer

Verder wordt de functie 'Pole Position' geïntroduceerd. Dat is een vak boven de zoekresultaten waar bijvoorbeeld de temperatuur verschijnt als wordt gezocht naar het weer in een bepaalde stad. Ook Google heeft een soortgelijke functie.

Microsoft belooft steeds meer informatie op deze nieuwe manier te presenteren. Ook naast zoekresultaten wordt steeds meer informatie getoond, bijvoorbeeld in de vorm van foto's of statusupdates van Facebook.

Samen met de veranderingen krijgt Bing ook een nieuw logo. Het doel daarvan was om 'simpel, echt en direct' te zijn, stelt het bedrijf.

Bing heeft in Nederland nauwelijks marktaandeel, maar in de VS gebruikt ongeveer 17 procent van de mensen de zoekmachine van Microsoft.

 

Wilt u met uw bedrijf ook beter gevonden worden?

 

Bron: NU.nl

Publicatiedatum 17/09/2013