Facebook home nu ook in Nederland

NEWS_READING_TIME_LESSTHAN 1 NEWS_READING_TIME_MINUTE.

Overzicht
Facebook Home werd vorige week gelanceerd in de Verenigde Staten met de belofte dat andere landen snel zouden volgen. En dat blijkt te kloppen, sinds woensdag is de Android-skin van Facebook ook voor Nederlandse gebruikers beschikbaar.

Facebook home nu ook in Nederland

Niet iedereen met een Android-smartphone kan met Home aan de slag. Het sociale laagje voor het besturingssysteem werkt alleen op een van de volgende toestellen: HTC One X(+), Samsung Galaxy SII, SII en S4 en de Samsung Galaxy Note II. De Nexus 4 van Google en LG zou ook met Home overweg moeten kunnen, maar dat toestel is officieel nog niet in Nederland uitgebracht.

In andere landen werd Facebook Home niet goed ontvangen, zo valt althans op te maken uit beoordelingen in de Google Play Store. Bijna de helft van de gebruikers die de app hebben geïnstalleerd, geeft de app de slechts mogelijke recensie: 1 ster.

Facebook home

© AFP. Facebook-oprichter Mark Zuckerberg tijdens de presentatie van Facebook Home

Publicatiedatum 17/04/2013